X-lecie Masażu – Jagoda Goździuk

X-lecie Masażu – Jagoda Goździuk (artykuł jest częścią cyklu z okazji X-lecia kształcenia w zawodzie Technik masażysta w naszej szkole)

12.04.2017

Nazywam się Jagoda Goździuk

Jestem dyplomowaną masażystką. Ukończyłam dwuletnią szkołę – Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Szczecinie z tytułem technik masażysta. Kształciłam się pod okiem wybitnych nauczycieli, którzy przekazywali swoją wiedzę rzetelnie, zarażając przy tym ogromną pasją oraz potrzebą nieustającego rozwoju. Jeszcze podczas trwania szkoły ukończyłam kurs refleksologii stóp I stopnia w Międzynarodowej Akademii Refleksologii i Terapii Meridianowej.

Po paru latach dokonałam kursu II stopnia- chiropraktyki stawów stopy. W roku 2015 rozpoczęłam trening pracy z ciałem MA-URI. Jest to piękna praktyka świadomego dotyku i uwalnianiu emocji i traum poprzez taniec i masaż, która przywędrowała z Nowej Zelandii.

Równolegle rozwijam się w kierunku jogi. Praktykuję od 5 lat i obecnie jestem na kursie nauczycielskim.

Interesuje mnie umysł, emocje i ich wpływ na nasze zdrowie. Wierzę, że każda choroba bierze swój początek z nierozwiązanego konfliktu emocjonalnego, dlatego narazie studiuję wnikliwie swoje przeżycia i stan ciała, aby w przyszłości móc pomagać innym uświadamiać sobie istnienie takich przestrzeni w ich życiu.

Raz rozpoczęta nauka masażu nigdy się nie kończy – trwa cały czas, a każde kolejne doświadczenie prowadzi mnie coraz dalej, pozwalając jednocześnie wiele dowiedzieć się o sobie samej i innych ludziach, którzy szukają ukojeniach w moich dłoniach.

Masaż to dla mnie rytuał. Umiem pomóc naprawdę głęboko się zrelaksować- poprzez dotyk dłoni, świadomość serca i chwili teraźniejszej oraz używając dźwięków różnych instrumentów i muzyki. Zabiegi wykonuję przy użyciu profesjonalnych, naturalnych olejków do masażu, a do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Sprawia mi ogromną radość, gdy mogę moim klientom zdjąć z barków trochę ciężaru dnia codziennego.

Do jutra :)

Ostatnie aktualności

Wagary? Nie! »

Młodzież ucząca się w WZSP w Szczecinie otwiera drzwi swojej szkoły a następnie zaprasza na spacer przez lasek Arkoński na Polanę Czerwoną.

Teraz My - Filip Grzelak »

Ołówkiem od H do B, lewą ręką wyczarowuje obrazy inspirowane symfonią wrażliwej duszy. Dzisiaj swój talent zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną transponuje w kierunku zawodu: technik dentystyczny. Wybór szkoły to impuls intuicji.

Wspólna akcja WZSP i fundacji "Mam marzenie" »

Fundacja Mam marzenie ruszyła ze swoja misją w Polsce w lutym 2004 roku, zajmując się spełnianiem życzeń ciężko, często nieuleczalnie chorych dzieci.

Wycieszka krajoznawcza do ogrodu dendrologicznego w Przelewicach »

W dniu 02.06. 2010 r. uczniowie z zawodów :Opiekun w Domu Pomocy Społecznej oraz Terapeuta Zajęciowy wraz z nauczycielami Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Szczecinie w ramach przedmiotu „Organizacja czasu wolnego” ...

Więcej aktualności

Targi edukacyjne w Radissonie »

4-go grudnia 2009 r. w hotelu Radisson odbyły się targi edukacyjne. Odwiedzali je tłumnie uczniowie gimnazjów i liceów, którzy planują swoją dalszą edukację...

Uroczystość wręczenia indeksów »

3-go listopada 2009 r. w Auli Pałacu Pod Globusem przy placu Orła Białego nr 2 odbyło się uroczyste wręczenie indeksów.

Koło Masażystów zaprasza - masaż Lomi Lomi »

Lomi Lomi to masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Kryje się za nim filozofia Huny...

Podziękowania z PSMedycznej »

5-go października rozpczęła się budowa nowego centrum walki z nowotworem piersi, jednocześnie nasza szkoła podziękowała twórcom i pracownikom Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii za długoletnią współpracę.

O zawodzie technika elektroradiologii »

W związku z obchodami 50-lecia kształcenia w zawodzie Technik elektroradiolog w naszej szkole, prezentujemy pierwszy z serii materiałów związanych z zawodem i jego historią w PSMedycznej.

Czapki w górę! »

28 sierpnia zapraszamy absolwentów na uroczystość wręczenia dyplomów.

Wyprawa do rezerwatu Świdwie 2009 »

Kolejny raz porywa nas przyroda - majowa przygoda w rezerwacie Świdwie.

Obchody 50-lecia kształcenia techników farmaceutycznych »

Uroczyste obchody miały miejsce w naszej szkole 5-go czerwca 2009 roku. Byli wspaniali goście, była prezentacja i wykład naukowy, nie zabrakło wspomnień i łez wzruszenia...