Szkolne koło masażystów

SKM – Masaż głęboki, masaż tajski

12.04.2018

W miniony piątek 6 kwietnia zgłębialiśmy tajniki Masażu Głębokiego. Wierni SKM otrzymali skrypty. Zajęcia miały charakter warsztatów. Czy było warto? Zobaczcie sami. Zapraszam do galerii

SKM Masaż głęboki - Galeria

A już w ten piątek 13-go spotkanie z Dorotą Nowak i MASAŻEM TAJSKIM. Zapewniam, że będzie MEGA!!!

Zapraszam na Judyma o 15.30 do sali metodyki. Proszę nie zapomnieć o właściwym ubraniu. Powinno być wygodne i elastyczne, nie krępujące ruchów. Proszę też zadbać o skarpetki zmienne.

Do zobaczenia

Anna Karaś
Opiekun koła

Szkolne Koło Masażu – spotkanie z Leszkiem Biały

08.02.2018

W miniony piątek 2 lutego odbyło się spotkanie z Leszkiem Biały w ramach Szkolnego Koła Masażu. Uczestnicy mieli okazję poznać mapę ludzkiej stopy oraz technikę refleksoterapii. A po zajęciach kosztowaliśmy pysznego ciasta.

Następne spotkanie już wkrótce.
Opiekun Koła
Anna Karaś

Zapraszam do galerii zdjęć »

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż !!!

11.12.2017

V Bieg Mikołajkowy w Policach 03 grudnia 2017 r.

Zgromadził 140 Mikołajów. Aby wystarczyło sił na lepienie pierogów konieczny był masaż.
Nasi uczniowie wykonali c.a. 50 zabiegów powysiłkowych . UFF!!!
Czy wystarczy im sił na mycie okien ? TAAAK !

Zapraszamy do galerii »

Po raz kolejny uroczyste wręczenie indeksów…….

11.12.2017

"Nauka jest jak niezmierne morze Im więcej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony"

tymi słowami powitaliśmy wszystkich, którzy zechcieli przyjąć nasze zaproszenie na uroczystość wręczenia indeksów uczniom klas pierwszych w zawodzie opiekun medyczny, technik usług kosmetycznych, terapeuta zajęciowy.

czytaj dalej »

Szkolne Koło Masażu – masaż gorącymi kamieniami

10.10.2017

W piątek 17 listopada odbyło się drugie już spotkanie SKM. Gorącymi kamieniami rozgrzewaliśmy się do czerwoności w sympatycznej atmosferze. A było tak...

Zapraszam do galerii »

Kolejne spotkanie, tym razem z BAŃKĄ 8 grudnia o 15. 30

Serdecznie zapraszam
Anna Karaś

Szkolne Koło Masażu – spotkanie pierwsze

10.10.2017

W miniony piątek 20 października spotkaliśmy się po raz pierwszy w tym roku szkolnym na zajęciach Koła Masażu. Tegoroczny cykl rozpoczęliśmy od kinesiotapingu. Zainteresowanie było spore. Zapraszam do galerii.

Zapraszam do galerii »

Kolejne spotkanie odbędzie się 17 listopada o godzinie 15.30. Tym razem porozgrzewamy nasze ciała gorącymi kamieniami.

Serdecznie zapraszam.
Anna Karaś

Ostatnie spotkanie SKM w tym roku szkolnym - Masaż Bambusami.

09.06.2016

W miniony piątek 3 czerwca odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Szkolnego Koła Masażu. W kameralnym gronie najbardziej zaangażowani uczestnicy SKM - uczniowie kierunku wieczorowego - poznali tajniki Masażu Bambusami..

Zapraszam na krótką fotorelację przygotowana przez zaprzyjaźnionego z Kołem fotografa - Bogusza Borkowskiego

Serdecznie dziękuję wszystkim pasjonatom MASAŻU, którzy znaleźli czas, by w piatkowe popołudnia odkrywać tajemnice dotyku. I już serdecznie zapraszam na kolejne spotkania w nowym 2016/2017 roku szkolnym.

Opiekun Koła
Anna Karaś

Zapraszamy do galerii »

Szkolne Koło Masażu - kolejne spotkanie

06.05.2016

Zapraszamy na jutrzejsze spotkanie Szkolnego Koła Masażu o godzinie 15.30. Tym razem masaż gorącą bańką i świecowanie uszu.

Opiekun Koła
Anna Karaś

Szkolne Koło Masażu - Masaż chiński i refleksoterapia

07.04.2016

Zapraszam na spotkanie SKM w piątek 15 kwietnia o godzinie 15.30. Zajęcia będą trwały do ok. godziny 19 i będą składały się z dwóch części. Na początku zostaniecie Państwo wprowadzeni przeze mnie w tajniki masażu i filozofii chińskiej a w części drugiej nasz gość Pan Leszek Biały przedstawi refleksoterapię stóp oraz podzieli się z Wami swoim doświadczeniem z pracy w Niemczech.

Zapraszam serdecznie
Anna Karaś, Opiekun Koła

SKM - Masaż Stemplami

27.10.2015

W miniony piątek 23 października odbyło sie drugie w tym roku szkolnym spotkanie Szkolnego Koła Masażu. Po raz pierwszy w historii Koła masowaliśmy Ziołowymi Stemplami.. Zajęcia przygotowali i poprowadzili słuchacze drugiej klasy Technika Masażysty: Marcel Tkaczonek i Radosław Hojko.

Zajęcia były bardzo ciekawe, bo miały charakter warsztatów, na których sami przygotowywaliśmy stemple. Dzięki uprzejmości firmy LurguS z Jasła mogliśmy obejrzeć także film "Masaż ziołowymi stemplami", by utrwalić sobie ten niezwykle relaksacyjny rytuał masażu. Dziękuje wszystkim uczestnikom spotkania za aktywność i zaangażowanie i już dziś zapraszam na kolejne zajęcia.

Opiekun Koła
Anna Karaś

Zapraszamy do galerii »

Dzień Edukacji Narodowej już za nami.

14.10.2015

Teraz kolejne dni wypełnione nauką.

W indeksach jeszcze brak ocen semestralnych ale tzw. "Cząstkowe" mocno mobilizują. Pamiętamy życzenia od wychowawców oraz dyrektorów "Centrum" podczas uroczystości 14-ego października. Żywe są jeszcze słowa "Ślubowania", a tym samym zobowiązania. Nie zawiedziemy!

Zapraszamy do galerii »

Baltic Tall Ships Regatta 2015

17.06.2015

Finał regat w Szczecinie 12 - 15 czerwiec z udziałem ZCKZiU w Szczecinie

Uczniowie Zachodniopomorskiego Centrum Kształceni Zawodowego i Ustawicznego w Szczecinie, kształcący się w zawodzie technika masażysty w ramach współpracy z Centrum Żeglarskim świadczyli zabiegi masażu grupie wolontariuszy podczas tegorocznego Finału Regat.

czytaj dalej »

Masaż głęboki i masaż tensegracyjny

29.05.2015

21 maja odbyło się kolejne spotkanie w ramach Szkolnego Koła Masażu. Tematem był MASAŻ GŁĘBOKI I MASAŻ TENSEGRACYJNY.. Zapraszam na fotorelację autorstwa Bogusza Borkowskiego.

Zapraszam również na następne, ostatnie w tym roku szkolnym Koło w piątek 12 czerca o godz. 15.30 przy ul. Judyma. Gościem będzie fizjoterapeutka Dorota Nowak, która poprowadzi Masaż TAJSKI.

Opiekun Koła Anna Karaś

Zapraszamy do galerii »

SKM - zdjęcia i zaproszenie na następne spotkanie

14.01.2015

Zapraszam do objrzenia zdjęć z ostatniego, piątkowego Koła Masażu, na którym gościliśmy absolwenta naszej Szkoły, technika masażu Leszka Biały. Na spotkaniu Pan Leszek podzielił się swoimi doświadczeniami zawodowymi zdobytymi w pracy w Niemczech oraz zaprezentował refleksoterapię stóp.

Następne spotkanie SKM planowane jest na piątek 6 lutego na godz. 15. Tym razem tematem będzie masaż gorącymi kamieniami.

Zapraszamy do galerii »

Zapraszam
Opiekun koła, Anna Karaś

SKM - fotorelacja i zaproszenie na kolejne spotkanie.

26.11.2014

Fotorelacja z ostatniego spotkania Koła, którego tematem był masaż gorącą bańką. Zapraszamy również na kolejne spotkanie, któe odbędzie się w piątek 28.11, a którego tematem będzie masaż gorącymi kamieniami.

Zapraszamy do galerii »

III edycja akcji profilaktycznej "Rzuć palenie razem z nami" w ramach Światowego Dnia Rzucania Tytoniu

25.11.2014

Dnia 20 listopada 2014r młodzież z Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szczecinie wraz z koordynatorem ds. Profilaktyki w szkole p. Agnieszką Gocłowską i nauczycielem p. Małgorzatą Surówką wybrała się po raz trzeci na akcje profilaktyczną "Rzuć palenie razem z nami" w ramach Światowego Dnia Rzucania Tytoniu.

Czytaj dalej »

Zapraszamy do galerii »

SKM - fotorelacja ze spotkania o Kinesiology Taping oraz zaproszenie na kolejne.

04.11.2014

17 października odbyło się pierwsze spotkanie SKM. Tematem było zastosowanie elastycznych taśm w rehabilitacji - Kinesiology Taping. Przypominam, że następne spotkanie już jutro, 3 listopada w sali 201 lub 2013. Tym razem wprowadzenie do masażu bańką chińską. Zapraszam...

Anna Karaś

Fotorelacja ze spotkania »

Szkolne Koło Masażu - Bandażowanie i Kinesiology Taping

19.11.2013

W miniony czwartek 14 listopada gościem Szkolnego Koła Masażu była pani Aleksandra Świderska reprezentująca firmę ortopedyczną Ortofach w Szczecinie. Pani Ola zaprezentowała technikę bandażowania w przypadku obrzęków. Bandażowanie to składowa kompleksowej terapii udrażniającej - forma terapii ścisłe związana z manualnym drenażem limfatycznym. Jak było zobaczcie zaglądając do galerii zdjęć.

Kolejny temat SKM to KINESIOLOGY TAPING, który również coraz częściej znajduje zastosowanie w terapii w przeciwobrzękowej. Już dziś serdecznie zapraszam, w czwartek 5 grudnia o godzinie 17.

Opiekun SKM
Anna Karaś

Zapraszamy do galerii »

Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie SZKOLNEGO KOŁA MASAŻU

30.09.2013

Serdecznie zapraszam na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie SZKOLNEGO KOŁA MASAŻU W czwartek 3 października o godzinie 17 w budynku przy ul. Judyma będziecie mieli okazję poznać tajniki MASAŻU TAJSKIEGO. Zajęcia poprowadzi specjalistka w tej dziedzinie pani Dorota Nowak.
Serdecznie zapraszam.


Opiekun Koła
Anna Karaś

SKM - Masaż bambusami

10.06.2013

Witam,
w miniony piątek 7 czerwca po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkaliśmy się na zajęciach Szkolnego Koła Masażu, na których Pan Maciej zaprezentował długo wyczekiwany MASAŻ BAMBUSAMI.

Zapraszamy do galerii »

Wszystkim tegorocznym miłośnikom Koła serdecznie dziękuje za aktywność i życzę powodzenia na egzaminach potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Przyszłych drugoklasistów już dziś serdecznie zapraszam na kolejne spotkania z masażem w ramach SKM w nowym 2013/14 roku szkolnym.

pozdrawiam
Anna Karaś

SKM - Masaż chiński

06.06.2013

24 maja po raz ósmy w tym roku szkolnym spotkaliśmy się na zajęciach w ramach SKM.

Tym razem w klimacie medycyny wschodu młodzież miała okazję poznać i doświadczyć takich zabiegów jak masaż gorącą bańką, moxoterapia i świecowanie uszu. Jak zwykle bogata galeria zdjęć mówi sama za siebie. Zapraszam do jej obejrzenie.

A 7 czerwca odbędzie długo wyczekiwane , i już niestety ostatnie w tym roku szkolnym, Koło Masażu z BAMBUSAMI.

Do zobaczenia
Anna Karaś

Zapraszamy do galerii »

SKM - masaż medyczny

15.05.2013

26 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie w ramach SKM, które tym razem dotyczyło masażu tensegracyjnego zwanego też medycznym. Nie jest to kolejna metoda masażu a raczej nowy sposób myślenia i rozwiązywania problemów bazujący na dotychczasowym dorobku masażu klasycznego.

Czytaj dalej »

SKM - Terapia manualna

08.04.2013

W piątek 6 kwietnia gościliśmy na Kole Masażu terapeutę manualnego Dariusza Chrzanowskiego, który pomimo zimowej aury przyjechał do nas w wiosennym nastroju aż z Białegostoku.

W zajęciach uczestniczyło 16 osób i niewątpliwie wszyscy okazali zainteresowanie tematyką zajęć. Pan Darek podzielił się z nami swoimi doświadczeniami i zaprezentował kilka podstawowych technik "kręgarskich". To w jaki sposób "zmobilizował i zmanipulował" uczestników Koła do aktywnego udziału w zajęciach możecie zobaczyć w załączonej galerii zdjęć.

Zapraszam także na następne Koło w piątek 26 kwietnia na obiecany od dawna MASAŻ BAMBUSAMI.

pozdrawiam
Anna Karaś

Panu Darkowi Chrzanowskiemu bardzo dziękuję za poprowadzenie zajęć.

Zapraszamy do galerii »

SKM - Kinesiology taping.

11.03.2013

Witam serdecznie!

W najbliższy piątek 15 marca tematem spotkania w ramach Koła Masażu będzie KINESIOLOGY TAPING masaż bambusami odbędzie się w innym terminie.

Serdecznie zapraszam na godz 15.30
Anna Karaś

SKM - współpraca z klubem karate.

22.01.2013

17 grudnia odwiedziliśmy Klub Karate Bodaikan, gdzie młodzież II roku technika masażysty (kierunek wieczorowy) wykonywała masaż tajski zawodnikom przed treningiem.

Współpraca z Klubem Bodaikan została nawiązana w tym roku szkolnym. Młodzież w ramach praktycznej nauki zawodu masuje zawodników w różnym wieku i stopniu zaawansowania. Od września w każdy poniedziałek i wtorek zawodnicy mogli korzystać z masażu w naszej Szkole. Dzięki tej współpracy młodzież może nie tylko doskonalić swoje umiejętności praktyczne ale również poszerzyć wiedzę na temat karate.

Zapraszamy do galerii »

Współpraca z Klubem Bodaikan

29.11.2012

Uczniowie drugiej klasy technika masażysty (kierunek wieczorowy) od września br. w ramach praktycznej nauki zawodu, dwa razy w tygodniu wykonują masaż sportowy u zawodników wspomnianego Klubu.

Młodzież nie tylko nabiera pewności ruchów wykonując ten rodzaj masażu ale również wiele dowiaduje się od zawodników o tej dyscyplinie sportu. Cieszymy się z tej współpracy. Już w grudniu odwiedzimy "naszych" zawodników na treningu.

Zapraszamy do obejżenia zdjęć z tego wydarzenia w naszej Galerii »

SKM - Masaż gorącą pianą

26.11.2012

Po raz kolejny miłośnicy nowych metod masażu spotkali się, by tym razem podziwiać MASAŻ GORĄCA CZEKOLADĄ. Oczarowani aurą prowadzącej spotkanie, dyplomowanej kosmetyczki i masażystki - Justyny Zamkowskiej oraz pobudzeni wonią unoszącej się wszędzie czekolady, uczestnicy Koła rozsmakowali się w tym "słodkim" masażu.

W spotkaniu uczestniczyło 18 osób ze wszystkich trzech klas drugich na kierunku technika masażysty naszej Szkoły.

Już wkrótce masaż pałeczkami bambusowymi i masaż na cztery ręce.

polecam
Anna Karaś

Szkolne koło masażu - Masaż gorącymi kamieniami

19.11.2012

Za nami drugie w tym roku szkolnym spotkanie Szkolnego Koła Masażu, na którym mieliśmy okazję zobaczyć MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI.

Sekrety tego rozgrzewającego i przyjemnego zabiegu z niezwykłą pasją i zaangażowaniem odkrył przed nami fizjoterapeuta Maciej Gonczar. Wiedza i doświadczenie, którymi podzielił się z nami Pan Maciej jest cenniejsza tym bardziej, że poparta praktyką w jednym z zachodniopomorskich SPA. O tym, że naszemu gościowi udało się rozgrzać nie tylko modelkę możecie się przekonać oglądając naszą galerię zdjęć. Gorąco polecam.

Zapraszamy do galerii »

Panu Maciejowi składam serdeczne podziękowania.
Anna Karaś

Szkolne koło masażu - Masaż tajski

22.10.2012

W dniu 5 października odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Koła Masażu. Tematem był masaż tajski a jego sekrety odkrywała przed nami pani Dorota Nowak.

Jak było zobaczcie sami. Już wkrótce kolejne spotkanie na które już teraz serdecznie zapraszam Anna Karaś

Zapraszamy do galerii »

Szkolne Koło Masażu - Podsumowanie

21.06.2012

Koło Masażu WZSP w Szczecinie ma już swoją historię. Sięga ona roku szklonego 2008/2009, kiedy odbyły się pierwsze spotkania: masaż dźwiękiem, terapia manualna, masaż bańką chińską. Dokładnie 17 lutego 2009r rozpoczęła się ta zabawa "w Kółko".

Czytaj dalej »

Szkolne Koło Masażu - Medycyna Dalekowschodnia

14.05.2012

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie Koła masażu w czwartek 24 maja na godzinę 17. Pozostaniemy w klimacie medycyny dalekowschodniej by poznać technikę świecowania uszu i moxoterapię.

Spotkanie odbędzie się w sali 101 w budynku B13.

do zobaczenia
Anna Karaś

Szkolne Koło Masażu - Terapia Bańkami

02.04.2012

Witam serdecznie,
W czwartek 29 marca br po raz kolejny spotkali się miłośnicy Szkolnego Koła Masażu, by tym razem poznać metodę chińskiego masażu gorącą bańką.

Niezwykle trudną medycynę Dalekiego Wschodu próbowaliśmy okiełznać poprzez zabawę. Wszystko uwiecznił zaprzyjaźniony ze Szkołą fotograf pan Bogusz Borkowski. Zapraszam do obejrzenia zdjęć »

Kolejne Koło Masażu już niebawem. Zdradzę tylko, że pozostaniemy w klimacie medycyny chińskiej.

Wszystkim życzę zdrowych i smacznych Świąt Wielkiej Nocy.

Pozdrawiam
Anna Karaś

Kinesiology Taping

22.02.2012

W czwartek 16 lutego 2012r. odbyło się kolejne spotkanie Koła Masażu. Tym razem tematem był KINESIOLOGY TAPING. Kinesiology Taping - polega na aplikacji na ciele, w ściśle określony sposób, specjalistycznego elastycznego plastra.

Kinesiology Taping - polega na aplikacji na ciele, w ściśle określony sposób, specjalistycznego elastycznego plastra. Nalepiony plaster jest źródłem bodźców wyłącznie mechanicznych (nie jest nasączony żadnym lekiem) i w zależności od rodzaju plastra, sposobu i miejsca aplikacji, ma różnorakie oddziaływanie.

Czytaj dalej »

Zapraszamy do galerii »

SKM - Masaż Gorącymi kamieniami

04.01.2012

Jeszcze przed Świecami Bożego Narodzenia 15 grudnia w czwartek, miało miejsce spotkanie Szkolnego Koła Masażu.

Było to czwarte spotkanie w tym semestrze. Temat i tym razem był gorący, bo dotyczył Masażu Gorącymi kamieniami. Zabieg w sam raz na tę porę roku. Kolejne spotkanie już po feriach zimowych w lutym.

Pozdrawiam serdecznie
Anna Karaś

Zapraszamy do galerii »

Szkolne Koło Masażystów - Film

Zapraszamy do obejżenia filmu promującego masaż Shantala

Szkolne Koło Masażystów - Masaż taśmą elastyczną

16.06.2010

Zapraszamy do galerii relacjonującej ostatnie spotkanie Szkolnego Koła Masażystów które odbyło się w czwartek 10 czerwca. Tematem spotkania było zastosowanie elastycznych taśm w rehabilitacji czyli kinesiologytaping.

Zapraszamy do galerii »

Szkolne Koło Masażystów - Masaż punktowy

31.05.2010

Zapraszamy do galerii relacjonującej ostatnie spotkanie Szkolnego Koła Masażystów połączonego z konsultacjami na temat masażu punktowego. Poza teoretycznym, krótkim wykładem o medycynie chińskiej świecowaliśmy uszy i stosowaliśmy moxę m.in. w bolach głowy i przemęczeniu. Już dziś zapraszam na kolejne spotkanie 10 czerwca. Będzie to ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym. Temat spotkania pozostanie niespodzianką do ostatniej chwili. Wszystkich ciekawskich miłośników koła serdecznie zapraszam.

Anna Karaś

Zapraszamy do galerii »

Masaż bańkami - fotorelacja

09.03.2010

Zapraszamy na fotorelację ze spotkania koła masażystów, w trakcie którego zaprezentowano masaż przy użyciu szklanych baniek.

Zapraszamy do galerii »

Na nastepne spotkanie zapraszamy już wkrótce bo 15go marca o godz. 17.
Tematem zajęć będzie Terapia Manualna.

Opiekun Koła
Anna Karaś

Masaż gorącymi kamieniami - fotorelacja

17.02.2010

Zapraszamy na fotorelację z masażu gorącymi kamieniami o którym niedowno pisaliśmy.

Spotkanie miało miejsce w czwartek 14 stycznia 2010r., o gdozinie 17.00 w Pracowni masażu.

Masaż kamieniami wybranych miejsc na ciele ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry.

Zapraszamy do galerii »

Ogłoszenie

17.02.2010

Informuję, że masaż chiński w ramach koła masażu zostaje odwołany z czwartku 18.02 na poniedziałek 1 marca na godz. 16.45!

Pozdrawiam
Opiekun Koła
Anna Karaś

Masaż Lomi Lomi - galeria

01.02.2010

Zapraszamy do galerii o masażu Hawajskim Lomi Lomi, o którym niedawno pisaliśmy. Miał on miejsce w czwartek 26 listopada 2009r.

To masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Kryje się za nim filozofia Huny, według której cały świat przenika energia zwana przez Hawajczyków mana.

Zapraszamy do galerii »

Szkolne Koło Masażystów zaprasza!

04.01.2010

Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Szczecinie
serdecznie zaprasza na:

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Kamienie, zwłaszcza wulkaniczne, z racji swoich znakomitych właściwości przewodzenia wysokich i niskich temperatur znalazły zastosowanie w kosmetyce.

Masaż kamieniami wybranych miejsc na ciele ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Masaż kamieniami to doskonała propozycja nie tylko dla naszych zmęczonych ciał, ale i zmysłów. Delikatny ucisk kamieniami odblokowuje ośrodki energii, równoważy siły życiowe yin i yang i poprawia przepływ energii chi.

Serdecznie zapraszamy w czwartek 14 stycznia 2010r., o gdozinie 17.00 w Pracowni masażu

Opiekun Koła
Anna Karaś

Pobierz zaproszenie »

Koło Masażystów zaprasza na masaż medyczny

04.12.2009

Serdecznie zapraszam wszystkich członków szkolnego Koła Masażystów na kolejne spotkanie.

Tym razem tematem będzie MASAŻ MEDYCZNY.

Podczas spotkania wspólnie zastanowimy się czy:

  • Masaż medzyczny to nowa metoda czy też sposób myślenia?
  • Kiedy działanie staje się medyczne?
  • Czym jest masaż medyczny?

Zapraszamy już w poniedziałek 7 grudnia 2009r., o godz. 17:15

Opiekun Koła
Anna Karaś

Koło Masażystów zaprasza - masaż Lomi Lomi

02.11.2009

Szkolne koło masażystów serdecznie zaprasza na masaż Lomi Lomi.

Masaże Lomi Lomi

Lomi Lomi  to masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Kryje się za nim filozofia Huny, według której cały świat przenika energia zwana przez Hawajczyków mana. Hawajscy szamani łączyli masaż ze świętym tańcem, który wykonywali wokół kamiennego ołtarza, stąd nazywano go masażem świątynnym.

Zapraszamy już w czwartek 26 listopada 2009r., o godzinie 17.00.

Opiekun Koła
Anna Karaś

czytaj dalej »

Koło Masażystów zaprasza - masaż dźwiękiem i koncert

29.10.2009

Szkolne koło masażystów serdecznie zaprasza na masaż dźwiękiem i koncert z misami tybetańskimi i gongami.

Dźwięki mis tybetańskich i gongów wnikając w nasze cialo powodują wibrację, która wprowadza w stan odprężenia. Dzięki zjawisku rezonansu ciała ludzkiego z falą dźwiekową płynącą z mis następuje głebokie rozluźnienie ciała, uspokojenie umysłu i wyciszenie emocji. Przenikające ciało dźwięki wyzwalają pewność siebie, spontaniczność, regenerują ciało i likwidują gonitwę myśli.

Odkryj tajemnice DŹWIĘKU!

Przekonaj się o jego relaksacyjnym, psychoterapeutycznym i leczniczym działaniu.

Zapraszamy już w czwartek 5 listopada 2009r., o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej przy ul. Judyma.

Opiekun Koła
Anna Karaś

Informacja o spotkaniu do wydrukowania »

Szkolne koło masażystów - pierwsze spotkanie w nowym roku szkolnym

28.09.2009

Pani mgr Anna Karaś zaprasza wszystkich wszystkich zainteresowanych sztuką masażu na spotkania Szkolnego Koła Masażystów:

"Jeśli masz ochotę zgłębiać wiedzę z dziedziny MASAŻU to serdecznie zapraszam na pozalekcyjne spotkania na których będziesz miał możliwość poznać ciekawe formy i metody masażu oraz specjalistów zajmujacych się tą sztuką od lat. "

Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek 01.10.2009 o godzinie 14:00 na sali wykładowej naszej szkoły.

Propozycje tematyczne:

  1. Masaż medyczny
  2. Masaż chiński (masaż bańką, Moxa, refleksoterapia, woskowanie uszu)
  3. Kinesiotaping
  4. Terapia manualna
  5. Masaż kamieniami
  6. Masaż dźwiękiem

Odkryj tajemnice masażu!

Informacja o spotkaniu do wydrukowania »

Certyfikaty Szkolnego Koła Masażystów

06.07.2009

Wszyscy, którzy działali w Szkolnym Kole Masażystów otrzymali na zakończenie roku szkolnego, z rąk Pani mgr Anny Karaś (opiekuna koła), certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

zobacz wzór certyfikatu »

dowiedz się więcej o Szkolnym Kole Masażystów »

Masaż misami tybetańskimi

17.06.2009

Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Szczecinie
serdecznie zaprasza na:

Już po raz kolejny młodziez Policealnej Szkoly Medycznej w Szczecinie w zawodzie technik-masażysta wzieła udział w spotkaniu Szkolnego Koża Masażystów. Tym razem uczniowie klas drugich poznali zasady i metodyke masażu misami tybetanskimi.

Dotychczas młodzi adepci sztuki masażu, w ramach spotkań w biezacym roku szkolnym poznali m.in.: masaż bańką chinską, zabiegi masażu łaczone z technikami terapii manualnej, w planach są: masaż czekoladą, miodem, kamieniami i masaz medyczny a takze elementy medycyny chińskiej takie jak: termoterapia moxa i świecowanie uszu.

Rynek pracy otwiera sie na specjaliste w masażu przede wszystkim skutecznego a wiec dobrze wyksztalconego. Masażyste- terapeute dotykiem ale i słowem. Znawce ciała ale i psychiki.