Nasi absolwenci

Nasi absolwenci - Berenika i Edyta Halickie, siostry bliźniaczki.

24.11.2014

"Siostry Halickie" lub żartobliwie "sisters" - tak o nich mówiono w szkole. Były znakiem rozpoznawczym klasy, chociaż nie każdy umiał je rozróżnić. Dla nich bycie masażystkami nie sprowadza się tylko do wykonywania zawodu. To sposób na życie z pasją, zgodne z własnymi przekonaniami oraz rodzaj wyjątkowego kontaktu z drugim człowiekiem. O zawodzie i pracy mówią z zamiłowaniem i autentycznym zaangażowaniem.

czytaj dalej »

Plany i losy zawodowe absolwentów Szkoły

10.02.2014

Rok 2014 rozpoczyna drugą edycję kompleksowych badań prowadzonych przez szkołę w ramach projektu "Plany i losy zawodowe absolwentów Szkoły".

czytaj dalej »

Nasi absolwenci – Ariel Szczotok

30.04.2014

ZCKZiU – to szkoła dla pasjonatów! Przedstawiamy Wam kolejnego …. to Ariel Szczotok. Ratownik medyczny z zawodu, ale też z zamiłowania i świadomego wyboru. Jego CV jest imponujące i stale się powiększa. Szkołę i "niestety" Szczecin opuścił w 2008 roku. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie, a w każdy poniedziałek zaprasza nas do stacji TVN, gdzie w studiu "Dzień dobry TVN" prowadzi swój autorski cykl o tematyce związanej z udzielaniem pierwszej pomocy dzieciom.

czytaj dalej »

Jest początek 2014 roku

07.02.2014

Ponad 60 lat kształcenia medycznego i społecznego za nami!

Jak potoczyły się losy absolwentów? Czy realizują się w zawodzie? Czy zbieżne stały się marzenia i ich realizacja? Dokąd zawędrowali w swoim Quo Vadis? A rodzina? A pasje? Co zamierzają w najbliższej przyszłości? Przydałby się zjazd absolwentów! Zachęcamy do podjęcia takiego wyzwania.

czytaj dalej »

Nasi absolwenci - Małgorzata Grędowicz

07.02.2014

Absolwentka szkoły, którą dzisiaj kieruje. Dyrektor od 1992 roku. Wstęgę do kolejnej kadencji przecinała 5 razy. Zawsze te same cele - sprostać wymaganiom rynku pracy poprzez ambitne kształcenie uczniów i słuchaczy.

Zrobić wszystko aby absolwenci mieli tylko dobre wspomnienia z okresu nauki. Takie i tylko takie towarzyszą Pani Dyrektor Małgorzacie Grędowicz z czasu kiedy pobierała naukę w jednym z zawodów kształconych wówczas w Medycznym Studium Zawodowym nr 1.

Nasi absolwenci – Jagoda Goździuk

07.02.2014

W Szczecińskim magazynie Hot ukazał się artykuł o naszej absolwentce Jagodzie Goździuk – masażystce.

czytaj dalej »

Kontakt

Zachodniopomorskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szczecinie
Sekretariat przy ul. Broniewskiego 9
71-460 Szczecin
Telefon: 091 454-17-61
Fax: 091 454-18-05
E-mail: sekretariat@zckziu.pl
formularz kontaktowy »

Organ prowadzący
Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego

Zawody których uczymy

Technik masażysta Technik dentystyczny Technik elektroradiolog Kurs opiekun medyczny Opiekun medyczny Opiekunka dziecięca Asystent Osoby Niepełnosprawnej Terapeuta Zajęciowy Opiekun W Domu Pomocy Społecznej Opiekun osoby starszej Technik usług kosmetycznych Technik sterylizacji medycznej