Po raz kolejny uroczyste wręcz...

Po raz kolejny uroczyste wręczenie indeksów…….

11.12.2017

"Nauka jest jak niezmierne morze Im więcej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony"

tymi słowami powitaliśmy wszystkich, którzy zechcieli przyjąć nasze zaproszenie na uroczystość wręczenia indeksów uczniom klas pierwszych w zawodzie opiekun medyczny, technik usług kosmetycznych, terapeuta zajęciowy.

Dzień 21 października był dla nas szczególny- my słuchacze klas pierwszych poczuliśmy się pełnoprawnymi członkami Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szczecinie- zostały nam wręczone indeksy szkoły. Mamy nadzieję, że zostaną one zapełnione samymi dobrymi ocenami. Nasze zmagania z nauką mamy nadzieję zakończyć sukcesem potwierdzonym egzaminem w zawodzie- bo w myśl powiedzenia, że

"Edukacja jest najlepszą inwestycją, a więc inwestuj w siebie i poszerzaj swoje horyzonty, bo „wiedza jest drugim słońcem dla tych, którzy ją posiadają" - jesteśmy tu i teraz.

Nasza pierwsza w życiu inauguracja przebiegła w atmosferze radości, ale i niepewności- nie wiemy co Nas czeka na ścieżce kształcenia, ale Wiemy już dziś, że w Tej Szkole otrzymamy profesjonalną wiedzę, zdobędziemy umiejętności i spotkamy życzliwych ludzi. Za ten dzień dziękujemy, czekamy na zakończenie roku szkolnego.

Ostatnie aktualności

Wagary? Nie! »

Młodzież ucząca się w WZSP w Szczecinie otwiera drzwi swojej szkoły a następnie zaprasza na spacer przez lasek Arkoński na Polanę Czerwoną.

Teraz My - Filip Grzelak »

Ołówkiem od H do B, lewą ręką wyczarowuje obrazy inspirowane symfonią wrażliwej duszy. Dzisiaj swój talent zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną transponuje w kierunku zawodu: technik dentystyczny. Wybór szkoły to impuls intuicji.

Wspólna akcja WZSP i fundacji "Mam marzenie" »

Fundacja Mam marzenie ruszyła ze swoja misją w Polsce w lutym 2004 roku, zajmując się spełnianiem życzeń ciężko, często nieuleczalnie chorych dzieci.

Wycieszka krajoznawcza do ogrodu dendrologicznego w Przelewicach »

W dniu 02.06. 2010 r. uczniowie z zawodów :Opiekun w Domu Pomocy Społecznej oraz Terapeuta Zajęciowy wraz z nauczycielami Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Szczecinie w ramach przedmiotu „Organizacja czasu wolnego” ...

Więcej aktualności

Targi edukacyjne w Radissonie »

4-go grudnia 2009 r. w hotelu Radisson odbyły się targi edukacyjne. Odwiedzali je tłumnie uczniowie gimnazjów i liceów, którzy planują swoją dalszą edukację...

Uroczystość wręczenia indeksów »

3-go listopada 2009 r. w Auli Pałacu Pod Globusem przy placu Orła Białego nr 2 odbyło się uroczyste wręczenie indeksów.

Koło Masażystów zaprasza - masaż Lomi Lomi »

Lomi Lomi to masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Kryje się za nim filozofia Huny...

Podziękowania z PSMedycznej »

5-go października rozpczęła się budowa nowego centrum walki z nowotworem piersi, jednocześnie nasza szkoła podziękowała twórcom i pracownikom Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii za długoletnią współpracę.

O zawodzie technika elektroradiologii »

W związku z obchodami 50-lecia kształcenia w zawodzie Technik elektroradiolog w naszej szkole, prezentujemy pierwszy z serii materiałów związanych z zawodem i jego historią w PSMedycznej.

Czapki w górę! »

28 sierpnia zapraszamy absolwentów na uroczystość wręczenia dyplomów.

Wyprawa do rezerwatu Świdwie 2009 »

Kolejny raz porywa nas przyroda - majowa przygoda w rezerwacie Świdwie.

Obchody 50-lecia kształcenia techników farmaceutycznych »

Uroczyste obchody miały miejsce w naszej szkole 5-go czerwca 2009 roku. Byli wspaniali goście, była prezentacja i wykład naukowy, nie zabrakło wspomnień i łez wzruszenia...