Światowy Dzień Rzucania Palenia

19.11.2015 Światowy Dzień Rzucania Palenia

30.11.2015

19.11.2015r. to „Światowy Dzień Rzucania Palenia”. Młodzież Wydziału Technik Elektroradiolog Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szczecinie uczestniczyła w IV edycji wspólnej akcji profilaktycznej „Rzuć Palenie Razem z Nami” organizowanej przez Zachodniopomorskie Centrum Onkologii.

W godzinach 12:00-15:00 zachęcając Szczecinian do rzucenia palenia „Tylko dla palaczy, którzy chcą rzucić palenie”. Na przystankach rozdawaliśmy broszury, ulotki, zakładki do książek motywujące do rzucenia palenia oraz ulotki zachęcające do nauki w naszej Szkole. Mieszkańców Szczecina częstowaliśmy owocami pod hasłem „Zamiast papierosa zjedz owoca”. Dla dzieci mieliśmy kolorowe balony. Promowaliśmy działanie na rzecz walki z biernym i czynnym paleniem tytoniu. Wewnątrz tramwaju były plakaty o szkodliwości palenia i promujące szkołę.

Całość przedsięwzięcia została utrwalona w dokumentacji fotograficznej.

Szkołę reprezentowali:

Marta Jagodzińska
Wiktoria Kisiel
Daria Kołodziej
Aleksandra Lewandowska
Monika Pietrzak
Bartłomiej Malinowski
Szymon Kubanek
Kinga Czarnecka
Agnieszka Klaus
Aleksandra Pałecka (koło RTG)
Krzysztof Maziarz
Marcin Stopiński (koło RTG)

Opiekunowie: Małgorzata Surówka, Marek Kostrzewski

Zapraszamy do galerii »

Ostatnie aktualności

Wagary? Nie! »

Młodzież ucząca się w WZSP w Szczecinie otwiera drzwi swojej szkoły a następnie zaprasza na spacer przez lasek Arkoński na Polanę Czerwoną.

Teraz My - Filip Grzelak »

Ołówkiem od H do B, lewą ręką wyczarowuje obrazy inspirowane symfonią wrażliwej duszy. Dzisiaj swój talent zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną transponuje w kierunku zawodu: technik dentystyczny. Wybór szkoły to impuls intuicji.

Wspólna akcja WZSP i fundacji "Mam marzenie" »

Fundacja Mam marzenie ruszyła ze swoja misją w Polsce w lutym 2004 roku, zajmując się spełnianiem życzeń ciężko, często nieuleczalnie chorych dzieci.

Wycieszka krajoznawcza do ogrodu dendrologicznego w Przelewicach »

W dniu 02.06. 2010 r. uczniowie z zawodów :Opiekun w Domu Pomocy Społecznej oraz Terapeuta Zajęciowy wraz z nauczycielami Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Szczecinie w ramach przedmiotu „Organizacja czasu wolnego” ...

Więcej aktualności

Targi edukacyjne w Radissonie »

4-go grudnia 2009 r. w hotelu Radisson odbyły się targi edukacyjne. Odwiedzali je tłumnie uczniowie gimnazjów i liceów, którzy planują swoją dalszą edukację...

Uroczystość wręczenia indeksów »

3-go listopada 2009 r. w Auli Pałacu Pod Globusem przy placu Orła Białego nr 2 odbyło się uroczyste wręczenie indeksów.

Koło Masażystów zaprasza - masaż Lomi Lomi »

Lomi Lomi to masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Kryje się za nim filozofia Huny...

Podziękowania z PSMedycznej »

5-go października rozpczęła się budowa nowego centrum walki z nowotworem piersi, jednocześnie nasza szkoła podziękowała twórcom i pracownikom Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii za długoletnią współpracę.

O zawodzie technika elektroradiologii »

W związku z obchodami 50-lecia kształcenia w zawodzie Technik elektroradiolog w naszej szkole, prezentujemy pierwszy z serii materiałów związanych z zawodem i jego historią w PSMedycznej.

Czapki w górę! »

28 sierpnia zapraszamy absolwentów na uroczystość wręczenia dyplomów.

Wyprawa do rezerwatu Świdwie 2009 »

Kolejny raz porywa nas przyroda - majowa przygoda w rezerwacie Świdwie.

Obchody 50-lecia kształcenia techników farmaceutycznych »

Uroczyste obchody miały miejsce w naszej szkole 5-go czerwca 2009 roku. Byli wspaniali goście, była prezentacja i wykład naukowy, nie zabrakło wspomnień i łez wzruszenia...