Promocja szkoły na prawobrzeżu

Promocja szkoły na prawobrzeżu – 9 maja 2017

23.05.2017

Byliśmy zwarci i gotowi. Dbałość o Naturę może ocalić świat, a tym samym każdego z nas. Natura potrafi żyć swym własnym rytmem, dopóki człowiek jej w tym nie przeszkodzi.

9 maja 2017 r. gościliśmy w Zespole Szkół nr 2 w Szczecinie. Na terenie w/w szkoły zorganizowano mistrzostwa dla szkół z prawobrzeża w lekkoatletyce oraz rozstrzygnięcie olimpiady ekologicznej dla gimnazjalistów. Zatem troska o środowisko i zdrowie było głównym hasłem tego przedsięwzięcia.

Uczniowie naszej szkoły zadbali o pozytywny wizerunek szkoły w środowisku lokalnym. Przybliżyli ją poprzez przekaz słowny, rozdawanie ulotek reklamujących szkołę oraz pokaz. Bardzo dziękuję młodzieży za zaangażowanie. Są to: Paulina Nowakowska, Aleksandra Oberzig, Malwina Wolanicka, Szymon Zienkowicz, Klaudia Tumasz - uczniowie kształcący się w zawodzie technik masażysta w klasie I. Paula Dąbrowska, Katarzyna Ostrowska uczennice z klasy I technik usług kosmetycznych oraz Ewelina Cukrowska, Aleksandra Maciesza, Konrad Szymczak z klasy I terapii zajęciowej. Przesyłam podziękowania także dla nauczycieli, na których mogłam liczyć: Izabela Urbanelis, Andrzej Kędzierski, Anna Słomińska, Iwona Mandryk, Dorota Tomaszewska.

Dziękuję.
Koordynator - Grażyna Jastrzębska

Ostatnie aktualności

Wagary? Nie! »

Młodzież ucząca się w WZSP w Szczecinie otwiera drzwi swojej szkoły a następnie zaprasza na spacer przez lasek Arkoński na Polanę Czerwoną.

Teraz My - Filip Grzelak »

Ołówkiem od H do B, lewą ręką wyczarowuje obrazy inspirowane symfonią wrażliwej duszy. Dzisiaj swój talent zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną transponuje w kierunku zawodu: technik dentystyczny. Wybór szkoły to impuls intuicji.

Wspólna akcja WZSP i fundacji "Mam marzenie" »

Fundacja Mam marzenie ruszyła ze swoja misją w Polsce w lutym 2004 roku, zajmując się spełnianiem życzeń ciężko, często nieuleczalnie chorych dzieci.

Wycieszka krajoznawcza do ogrodu dendrologicznego w Przelewicach »

W dniu 02.06. 2010 r. uczniowie z zawodów :Opiekun w Domu Pomocy Społecznej oraz Terapeuta Zajęciowy wraz z nauczycielami Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Szczecinie w ramach przedmiotu „Organizacja czasu wolnego” ...

Więcej aktualności

Targi edukacyjne w Radissonie »

4-go grudnia 2009 r. w hotelu Radisson odbyły się targi edukacyjne. Odwiedzali je tłumnie uczniowie gimnazjów i liceów, którzy planują swoją dalszą edukację...

Uroczystość wręczenia indeksów »

3-go listopada 2009 r. w Auli Pałacu Pod Globusem przy placu Orła Białego nr 2 odbyło się uroczyste wręczenie indeksów.

Koło Masażystów zaprasza - masaż Lomi Lomi »

Lomi Lomi to masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Kryje się za nim filozofia Huny...

Podziękowania z PSMedycznej »

5-go października rozpczęła się budowa nowego centrum walki z nowotworem piersi, jednocześnie nasza szkoła podziękowała twórcom i pracownikom Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii za długoletnią współpracę.

O zawodzie technika elektroradiologii »

W związku z obchodami 50-lecia kształcenia w zawodzie Technik elektroradiolog w naszej szkole, prezentujemy pierwszy z serii materiałów związanych z zawodem i jego historią w PSMedycznej.

Czapki w górę! »

28 sierpnia zapraszamy absolwentów na uroczystość wręczenia dyplomów.

Wyprawa do rezerwatu Świdwie 2009 »

Kolejny raz porywa nas przyroda - majowa przygoda w rezerwacie Świdwie.

Obchody 50-lecia kształcenia techników farmaceutycznych »

Uroczyste obchody miały miejsce w naszej szkole 5-go czerwca 2009 roku. Byli wspaniali goście, była prezentacja i wykład naukowy, nie zabrakło wspomnień i łez wzruszenia...