Teraz My - Alicja Emilianowicz

Piłka nożna moją pasją

21.02.2013

Ile z dziewczyn fascynuje się i gra w piłkę nożną? Z pewnością niewiele… Czy są to wyjątki? Być może. Tak czy inaczej z jedną z takich dziewczyn macie właśnie do czynienia!

Poznajcie moją pasję, którą jest piłka nożna!

Już od najmłodszych lat uprawiałam różnego rodzaju sporty, osiągając przy tym sukcesy. Sama piłka nożna stała się moją największą pasją dopiero z czasem, gdy moje zainteresowania zaczęły iść w jednym kierunku.

To zajęcie, którego słowa "ciekawe" i "interesujące" wystarczająco nie opiszą. Gdy dla innych ten sport jest tylko grą, dla mnie jest on inspiracją. Piłka jest moim sposobem na życie. Każdy z nas musi się czasem "wyżyć" i rozładować negatywne emocje. Niektórzy robią tą idąc na koncerty, ja zaś biegając po boisku. Dzięki temu się uspokajam i uporządkowuje swoje myśli, bo wszystko co złe przejmuje piłka.

Strzelanie do bramki nie jest wspaniałe samo w sobie, tylko adrenalina, która mi przy tym towarzyszy! W piłce nożnej doceniam również fakt, że jest to gra drużynowa. Wszystkie odpowiadamy za wynik i razem przeżywamy zwycięstwa i porażki. To dla mnie wyjątkowe hobby, którego nie zastąpi Internet czy inna gra. Obecnie nie wyobrażam sobie mojego świata bez tego sportu. Moje motto na dziś to "Piłka i boisko to dla mnie wszystko!".

Alicja Emilianowicz
Kl. 1 RTG

Ostatnie aktualności

Wagary? Nie! »

Młodzież ucząca się w WZSP w Szczecinie otwiera drzwi swojej szkoły a następnie zaprasza na spacer przez lasek Arkoński na Polanę Czerwoną.

Teraz My - Filip Grzelak »

Ołówkiem od H do B, lewą ręką wyczarowuje obrazy inspirowane symfonią wrażliwej duszy. Dzisiaj swój talent zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną transponuje w kierunku zawodu: technik dentystyczny. Wybór szkoły to impuls intuicji.

Wspólna akcja WZSP i fundacji "Mam marzenie" »

Fundacja Mam marzenie ruszyła ze swoja misją w Polsce w lutym 2004 roku, zajmując się spełnianiem życzeń ciężko, często nieuleczalnie chorych dzieci.

Wycieszka krajoznawcza do ogrodu dendrologicznego w Przelewicach »

W dniu 02.06. 2010 r. uczniowie z zawodów :Opiekun w Domu Pomocy Społecznej oraz Terapeuta Zajęciowy wraz z nauczycielami Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Szczecinie w ramach przedmiotu „Organizacja czasu wolnego” ...

Więcej aktualności

Targi edukacyjne w Radissonie »

4-go grudnia 2009 r. w hotelu Radisson odbyły się targi edukacyjne. Odwiedzali je tłumnie uczniowie gimnazjów i liceów, którzy planują swoją dalszą edukację...

Uroczystość wręczenia indeksów »

3-go listopada 2009 r. w Auli Pałacu Pod Globusem przy placu Orła Białego nr 2 odbyło się uroczyste wręczenie indeksów.

Koło Masażystów zaprasza - masaż Lomi Lomi »

Lomi Lomi to masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Kryje się za nim filozofia Huny...

Podziękowania z PSMedycznej »

5-go października rozpczęła się budowa nowego centrum walki z nowotworem piersi, jednocześnie nasza szkoła podziękowała twórcom i pracownikom Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii za długoletnią współpracę.

O zawodzie technika elektroradiologii »

W związku z obchodami 50-lecia kształcenia w zawodzie Technik elektroradiolog w naszej szkole, prezentujemy pierwszy z serii materiałów związanych z zawodem i jego historią w PSMedycznej.

Czapki w górę! »

28 sierpnia zapraszamy absolwentów na uroczystość wręczenia dyplomów.

Wyprawa do rezerwatu Świdwie 2009 »

Kolejny raz porywa nas przyroda - majowa przygoda w rezerwacie Świdwie.

Obchody 50-lecia kształcenia techników farmaceutycznych »

Uroczyste obchody miały miejsce w naszej szkole 5-go czerwca 2009 roku. Byli wspaniali goście, była prezentacja i wykład naukowy, nie zabrakło wspomnień i łez wzruszenia...