Dzień otwarty szkoły

Dzień otwarty szkoły

16.03.2012

W dzień otwarty szkoły zapraszamy na "marcówkę" z wiosną w tle.

Mile widziana młodzież w każdym wieku, poszukująca szkoły, która oferuje konkretne zawody.

To WZSP w Szczecinie!

Przyjmij zaproszenie a weźmiesz udział w Radosnym Święcie Wiosny: wesoło, żartobliwie, pogodnie... ale i poważnie na temat nauki i Twojej przyszłości.

  • Odwiedzisz pracownie szkolne wyposażone wzorcowo i wzorowo do nowoczesnego nauczania.
  • Będziesz uczestnikiem – obserwatorem zajęć z techniki dentystycznej, masażu, farmacji, elektroradiologii, ratownika medycznego, opiekunki dziecięcej, opiekuna w DPS, terapeuty zajęciowego, opiekuna medycznego, opiekuna osoby starszej, dietetyka.
  • Poznasz kolegów i nauczycieli oraz personel administracji i obsługi, gdyż będziemy wszyscy uczestnikami tego przedsięwzięcia.
  • Zobaczysz i zdecydujesz o formach aktywności fizycznej w W-F mając w ofercie trzy siłownie oraz nowiutkie boisko, salę ćwiczeń gimnastycznych i specjalistycznych.
  • Urzekną Cię obiekty (trzy budynki) pachnące nowością, odremontowane pod nadzorem konserwatora zabytków.
  • Autentyczne gabinety diagnostyki obrazowej jako pracownie szkolne, to więcej niż marzenie radiologów.
  • Nie masz wyjścia, musisz polubić wojskową grochówkę (i coś tam jeszcze na ząb – uwaga na dietetyków bo mowa o smalcu na pajdzie chleba).
  • A może masz ochotę na profesjonalny masaż?
  • Wiele ciekawych niespodzianek dla zaproszonych dzieci z przedszkoli, które pozostawać będą pod opieką przyszłych opiekunek dziecięcych.

Gościć będziemy przedstawicieli organu prowadzącego z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, pedagogów z Poradni Psychologiczn-Pedagogicznych z terenu województwa, rodziców zainteresowanych szkoła dla swoich dorosłych dzieci, sympatyków i przyjaciół.

Rozpoczęcie o godzine 10 00 na dziedzińcu WZSP w Szczecinie w scenerii pola biwakowego. Namioty to punkty informacyjne o poszczególnych zawodach. Centrum placu to arena dla talentów z różnych dziedzin. Dominować będą wydarzenia sportowe (Szkoła realizuje program aktywności fizycznej, w tym Europejski Kodeks Walki z Rakiem).

Wystąpią również nauczyciele-kreatywni artystycznie. Będzie nas widać i słychać!

Adres: ul. Broniewskiego

Uwaga! Wygodny dojazd autobusami nr 80, 803, 51, 78 lub samochodem – udostępniamy szkolny parking.

Do miłego zobaczenia
Organizatorzy

Ostatnie aktualności

Wagary? Nie! »

Młodzież ucząca się w WZSP w Szczecinie otwiera drzwi swojej szkoły a następnie zaprasza na spacer przez lasek Arkoński na Polanę Czerwoną.

Teraz My - Filip Grzelak »

Ołówkiem od H do B, lewą ręką wyczarowuje obrazy inspirowane symfonią wrażliwej duszy. Dzisiaj swój talent zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną transponuje w kierunku zawodu: technik dentystyczny. Wybór szkoły to impuls intuicji.

Wspólna akcja WZSP i fundacji "Mam marzenie" »

Fundacja Mam marzenie ruszyła ze swoja misją w Polsce w lutym 2004 roku, zajmując się spełnianiem życzeń ciężko, często nieuleczalnie chorych dzieci.

Wycieszka krajoznawcza do ogrodu dendrologicznego w Przelewicach »

W dniu 02.06. 2010 r. uczniowie z zawodów :Opiekun w Domu Pomocy Społecznej oraz Terapeuta Zajęciowy wraz z nauczycielami Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Szczecinie w ramach przedmiotu „Organizacja czasu wolnego” ...

Więcej aktualności

Targi edukacyjne w Radissonie »

4-go grudnia 2009 r. w hotelu Radisson odbyły się targi edukacyjne. Odwiedzali je tłumnie uczniowie gimnazjów i liceów, którzy planują swoją dalszą edukację...

Uroczystość wręczenia indeksów »

3-go listopada 2009 r. w Auli Pałacu Pod Globusem przy placu Orła Białego nr 2 odbyło się uroczyste wręczenie indeksów.

Koło Masażystów zaprasza - masaż Lomi Lomi »

Lomi Lomi to masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Kryje się za nim filozofia Huny...

Podziękowania z PSMedycznej »

5-go października rozpczęła się budowa nowego centrum walki z nowotworem piersi, jednocześnie nasza szkoła podziękowała twórcom i pracownikom Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii za długoletnią współpracę.

O zawodzie technika elektroradiologii »

W związku z obchodami 50-lecia kształcenia w zawodzie Technik elektroradiolog w naszej szkole, prezentujemy pierwszy z serii materiałów związanych z zawodem i jego historią w PSMedycznej.

Czapki w górę! »

28 sierpnia zapraszamy absolwentów na uroczystość wręczenia dyplomów.

Wyprawa do rezerwatu Świdwie 2009 »

Kolejny raz porywa nas przyroda - majowa przygoda w rezerwacie Świdwie.

Obchody 50-lecia kształcenia techników farmaceutycznych »

Uroczyste obchody miały miejsce w naszej szkole 5-go czerwca 2009 roku. Byli wspaniali goście, była prezentacja i wykład naukowy, nie zabrakło wspomnień i łez wzruszenia...